PEREMÄNGUNI ON AEGA 164 PÄEVA!

Kuhu suvel perega minna? Mulgimaale seiklema!

Mäng toimub läbi suve, viiel mängupäeval ootavad sind ees põnevad mängupunktid, mis on avatud kell 12.00-18.00. Ole avatud uutele kogemustele ning proovi uusi asju! Mängupunkte läbides saab päeva jooksul kindlasti maitsta kohalikke maitseid ja leida koju kaasavõtmiseks ehedat käsitööd või kohalikku toodangut – seega varu pisut sularaha.

Lisaks saavad sellel korral mängijad osaleda külastajamängus ja koguda templeid, mis võimaldavad osaleda mängu lõppedes toimuvas õnneloosis. Mängukaardi saad endale küsida igast mängupunktist ja alustada enesele sobivast kohast.

Sellel aastal on peremängule lisandumas eriprogrammina Soome-Ugri kultuuripealinna aastale pühendatud filmimaraton, kus saab näha meie hõimurahvaste elu ja olu tutvustavaid lühifilme. Mulgimaa maitsed toob peremängule välja Mulgi Väiketootjate Liit, mis on koondanud ühise kaubamärgi alla meie toidu-, joogi- ja käsitöötootjad.

Paki pere auto peale, pane esimene punkt kaardile ja seiklus algab!

Algusega Viljandist väljub mängupäevale ka buss Viljandist, Pauluse kiriku parklast kell 11.30. Igas mängupunktis oleme tunnikese ja jõuame tagasi linna 18.30 ajal. Bussireisi hind on 20€, koos täskasvanuga olev laps 10€ – sisaldab bussisõitu, matkajuhti, lugusid Mulgimaast ja kehakinnitust.

NB! Suurte gruppide puhul alates 20 inimesest palun võtke eraldi ühendust Jaanika Toome, tel 5788 0245, jaanika.toome@gmail.com või Kati-Katri Koppel, tel 5662 6624, koppel.kati@gmail.com. Aitame teil kokku panna optimaalse teekonna ja leida sobivad kohad toitlustuseks!

Registreeri oma tulek siin: shorturl.at/otGQZ

Mängu piirkonnad