TARVASTU PEREMÄNGUNI ON AEGA 338 PÄEVA!

MTÜ Mulgimaa Arenduskoja juhatus andis välja Mulgi Värk märgi Mulgimaa Peremängule

Avaldatud 07.06.2021

Mulgimaa Peremäng on 2015. a. alguse saanud lõbus igasuvine koguperemäng, mille käigus on võimalik külastada erinevaid Mulgimaa külasid, talusid, kogukondi, ettevõtteid ja looduskauneid paiku. Igale ajaloolise Mulgimaa kihelkonnale on pühendatud oma päev, mille sisustavad erinevad mängupunktid. Mängijaid võtavad vastu särasilmsed külaelu eestvedajad, töökad talupidajad, elustiili ettevõtjad ja kultuuriväärtuste hoidjad, kes kõik on avanud külalistele oma uksed.

Sellesuvine esimene peremäng leiab aset 26. juunil Halliste kihelkonnas.

Mulgi märk on Mulgimaa Arenduskoja poolt ellu kutsutud selleks, et tähistada Mulgimaal pakutavaid tooteid, teenuseid ja elamusi ning aidata märgi abil valida ja ära tunda kvaliteetset mulgi kaupa. Mulgi märk panustab oluliselt piirkonna mainesse ja tuntusesse ning teadvustab selle kandjate ühist identiteeti.

Esimesed Mulgi märgid anti välja 2019. a. alguses. Kokku on välja antud 22 Mulgi märki. Varasemalt on Mulgi märgi saanud näiteks Kalda Mesila, Pajumäe Talu, Popsi Köök, Mulgi Pruulikoda, Lõõtsavägilased, Mulke Crisps, Mulgi Kõrts ja mitmed teised.
Rohkem infot: https://mulgimaa.ee/meist/mak/mulgi-mark/statuut/