TARVASTU PEREMÄNGUNI ON AEGA 338 PÄEVA!

Mulgimaa Peremängu tegijad said kokku inspiratsiooniseminaril

Avaldatud 22.04.2023

Seekord kohtusime tublide mängupunktide eestvedajatega aprillikuus Kopra Turismitalus.
Kevadiste inspiratsiooniseminaride eesmärk on anda eesootava suve mängupunktidele indu, enesekindlust ning uusi ideid oma päeva korraldamiseks ning läbiviimiseks.
Seekord tulid meid koolitama Piret Päär ja Piret Kukk, kes tutvustasid erinevaid viise lugude jutustamiseks ning julgustasid kõiki just oma paiga või oma koha lugu üles leidma ning külalistele rääkima. Koos otsisime vastust küsimusele, mis on Mulgimaal just sellist, mida mujal pole ning kas ja kes on õigupoolest mulgid ning mida ja kuidas saab igaüks enda juures esile tõsta.

Jaanika Toome ning Küllike Pihlap andsid ülevaate planeeritud reklaamitegevustest nii ajalehtedes kui sotsiaalmeedias. Mängupunktid said kõik ülesandeks oma mängupunkt Facebookis oma kihelkonna mängupäeva sündmuse juurde lisada ning enne oodatavat mängupäeva ka ise aktiivselt infot levitada.

Muidugi saime üksteisega tuttavaks ja tutvustasime nii ennast kui oma tegevusi. Kogukonna kasvatamine ja kogukonnatunde loomine on Mulgimaa Peremängu juures üks tähtsamaid asju.
Esimeste soojade kevadilmadega saime ka värskes õhus mõne koosoleku peetud ning see andis indu hooga algavale suvele vastu minna.

Ajavahemikul 04.2022 – 11.2023 rahastab Mulgimaa Peremängu korraldamist osaliselt Eesti maaelu arengukava LEADER meede projekti “Mulgimaa Peremäng kui külakogukondade arendaja” raames.

 

Kati-Katri Koppel

Pildil toredad mängupunktide eestvedajad Kopra turismitalus inspiratsiooniseminaril
Foto: Kati-Katri Koppel