TARVASTU PEREMÄNGUNI ON AEGA 279 PÄEVA!

Peremängu naiskond alustas hooaega ajurünnakuga

Avaldatud 04.03.2023

Märtsi alguses kogunes Mulgimaa Peremängu tegus naiskond kahepäevasele töökoosolekule Helme kihelkonnas asuvasse Taagepera lossi. Koos pandi paika kõik vajalikud kuupäevad ning jaotati tegevused, et sellesuvine ja juba üheksas hooaeg saaks tehtud sama hoogsalt ning edukalt kui kõik eelnevad.
Küllike Pihlap vastutab kogu hooaja reklaamide kujundamise ning Mulgimaa Peremängu brändi ühtse joone hoidmise eest.
Jaanika Toome otsib ja leiab üles just kõige ägedamad mängupunktid ja innustab ning juhendab neid individuaalselt.
Kätlin Murel võtab sel hooajal enda kanda sotsiaalmeedia kanalid ja postitab uudiseid, mis Peremängus teoksil ning tulemas.
Kati-Katri Koppel hoiab silma peal meie kodulehel ning korradab koos Jaanikaga sündmusi mängupunktidele.

Leader toetuse abiga on aprillis tulemas juba teine inspiratsiooniseminar, kus toome rääkima jutuvestjad Piret Pääri ja Piret Kuke, et ka mängupunktid endas jutu veeretamise soone üles leiaks.
Enne mängupäevi saame veel kihelkondade kaupa kõigi tegijatega kokku, anname viimased näpunäited ja pakume abi seal kus vaja.
Suve lõpus teeme ühe ühise tänukokkusaamise kõigile mängupunkidele. Sügisel ootab ees õppereis Sibulateele, et tutvuda ka teise kultuuripiirkonnaga ja näha kuidas sealkandis külalisi vastu võetakse, mida pakutakse ning räägitakse ja leida ehk eneselegi mõned nipid järgmiseks hooajaks.

Ajavahemikul 04.2022 – 11.2023 rahastab Mulgimaa Peremängu korraldamist osaliselt Eesti maaelu arengukava LEADER meede projekti “Mulgimaa Peremäng kui külakogukondade arendaja” raames.

 

Kati-Katri Koppel, Mulgimaa Peremängu eestvedaja

Fotol Mulgimaa Peremängu naiskond tööhoos – vasakult Jaanika Toome, Kati-Katri Koppel, Küllike Pihlap ja Kätlin Murel