TARVASTU PEREMÄNGUNI ON AEGA 338 PÄEVA!

Sudiste küla on Karksi kihelkonna mängupäevaks valmis!

Avaldatud 19.06.2022

Kolmapäeval, 15. juunil said Mulgimaa Peremängu mängupunktide esindajad kokku Sudiste külamaja juures, et hooajale uhke avang anda.
Kohal oli Mulgi valla abivallavanem Dmitri Orav, kes andis Mulgi majalipud üle nii Karksi kui Halliste kihelkonna mängupunktidele ja ütles kaasa head soovid eelseisvaks mängusuveks.
Paistu ning Tarvastu kihelkonna mängupunktidele andis Mulgi lipud ning Viljandi valla meened üle abivallavanem Irma Väre ja kiitis kõiki mängupunktide eestvedajaid Mulgi kultuuri ja kommete hoidmise ning edasikandmise eest. Sudiste küla naiste ansambel “Sudijad” tervitasid üle Mulgimaa kokku kogunenud mulke laulu ning tantsuga, mis jätkus pärast ka külamajas sees lõõtsamuusika saatel. Mängu eestvedaja Jaanika Toome tervitas kõiki kogunenuid Mulgimaa Peremängu algava kaheksanda hooaja eel!
Saime veelkord kuulda, mida põnevat on mängupunktidel oma päevaks külalistele ette valmistatud ja kutsusime teineteist ka teisi vaatama ning külastama.
Praktilise tegevusena sai valmistada enesele saunaviha ning kaasa saime ka õpetuse, et õiges saunavihas on kas 11 või 22 oksakest – siis on just kõige parem!
Mekkisime Popsi köögi tehtud Mulgi korpe, mis on just õige mekiga ja rabarberikissell maitses nende kõrvale õige hästi!
Juba 25. juunil ongi Karksi Kihelkonna mängupäev – ootame põnevusega!

Kati-Katri Koppel
Mulgimaa Peremängu eestvedaja